vrijdag 17+ Dames dubbel 2

4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

8e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

Uitslag

Vrijdag 12 november
4
DE DOELEN 1
0
TER WEIJDE 3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE DOELEN 1761023523
2.SCHALKWIJK 1742120820
3.DE KAMP 1733119919
4.RISENBORGH 17412181018
5.ATALANTA 17322161216
6.AT RISK 27214101810
7.TER WEIJDE 360061231
8.GOUWENES 260061231