Vrijdag 17+ heren dubbel 1

2e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond

1e in poule 2e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond

Uitslag

Donderdag 18 november
0
FLEHITE 3
4
LUCK RAECK 2
Vrijdag 12 november
0
SPITSBERGEN 1
0
DE UITHOF 1
Vrijdag 5 november
1
FLEHITE 3
3
VEENENDAAL-WEST 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 2e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.GOUWENES 1770024424
2.VEENENDAAL-WEST 1760123523
3.LUCK RAECK 27322161216
4.FLEHITE 37313141414
5.DE UITHOF 17222141014
6.SPITSBERGEN 171148168
7.LEXMOND 171247217
8.MANGER CATS 270072262