Gemengd dubbel 17+ vrijdagavond

4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

5e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Vrijdag 5 november
0
GELDERMALSEN 2
4
TER WEIJDE 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.OPHEMERT 1770026226
2.TER WEIJDE 1751121721
3.ODIJK 4751120820
4.GELDERMALSEN 1740319919
5.GOUWENES 17304131513
6.GELDERMALSEN 272058208
7.HAAFTEN 271065235
8.DE DOELEN 170070280

Spelers (1)