Vrijdag 17+ Dames dubbel 1

3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

5e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.TER WEIJDE 1760123523
2.MANGER CATS 3751122622
3.LARSHEIM 27421181018
4.BUREN 27331161216
5.GOUWENES 17223121612
6.LIENDEN 271158208
7.AURORA 171157217
8.LUNO 170256226