Donderdag 17+ Dames dubbel 1

2e klasse Dames Dubbel Donderdag Ochtend

5e in poule 2e klasse Dames Dubbel Donderdag Ochtend

Uitslag

Donderdag 11 november
1
STREVELAND 1
3
GROENVLIET 1
Donderdag 4 november
3
MONTFOORT 1
1
VLEUTEN DE MEERN 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 2e klasse Dames Dubbel Donderdag Ochtend )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.GROENVLIET 1651020420
2.STREVELAND 1650118618
3.MONTFOORT 1641118618
4.VLEUTEN DE MEERN 26303111311
5.GOUWENES 161148168
6.LINSCHOTEN 161055195
7.SCHALKWIJK 160154204